Home فرهنگی نقد و بررسی مفیدترین کتا‌ب‌های مدیریتی برای علاقه‌مندان مدیریت

نقد و بررسی مفیدترین کتا‌ب‌های مدیریتی برای علاقه‌مندان مدیریت

0
نقد و بررسی مفیدترین کتا‌ب‌های مدیریتی برای علاقه‌مندان مدیریت
مراسم نقد و بررسی دو کتاب داستان­ های کوتاه مدیریتی و داستان­ های کوتاه کار­آفرینی در محل دفتر نشر عبارت برگزار گردید.
گزارش: به مناسبت روز جهانی عاشقان کتاب و انتشار دو عنوان کتاب داستان کاربردی در حوزه مدیریت و کارآفرینی، دفتر نشر عبارت در نشستی تخصصی به نقد و بررسی کتاب­ های فوق پرداخت.

این مراسم که با حضور جمعی از فرهیختگان و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد با سخنرانی و راهنمایی جناب پرفسور سید حسن امین آغاز گردید.
ایشان با تقدیر از انتشارات نوپای و جدید التاسیس با نام عبارت از بعد فلسفی و اجتماعی به اهمیت ادبیات ایرانی و کاربرد آن در مباحث مدیریتی و کارآفرینی پرداخت.
سپس دکتر فردین شورج، نویسنده کتاب های مذکور، ضمن توضیح کلی مطالب کتاب، هدف از به کارگیری داستان­گویی به عنوان تکنیکی ممتاز در مسیر آموزش را تشریح نمود. ایشان اشاره کرد اگر ما در جامعه امروز ایران عزیز مشکل مدیریتی داریم یکی از دلایل آن شیوه تدریس علم مدیریت است. امید است که با استفاده از تکنیک های نوین آموزشی از جمله داستانسرایی این مشکل تا حدی حل شود.

مراسم نقد و بررسی دو کتاب داستان¬های کوتاه مدیریتی

در ادامه علاقه‌مندان به کتاب و ادبیات داستانی و حوزه تخصصی مدیریت و کار آفرینی به نقد کتاب پرداختند.
جناب آقای دکتر مهدی اصفهانی آینده پژوه و معاون سابق وزارت صمت، جناب آقای مهندس افشین داداش زاده، سرکار خانم دکتر زرین کشاورز، مجری و گوینده رادیو، همچنین سرکار خانم مبلغ حسینی مجری و گوینده رادیو از دیگر منتقدین جلسه بودند. نامبردگان ضمن تقدیر از نوع نویسندگی و نگارش کتاب به منظور پربار تر شدن کتاب ها به نکاتی اشاره کردند.
در پایان، سرکار خانم ناهید شهابی مجری جلسه که سال­ های متمادی در کسوت معلمی به تدریس ادبیات فارسی می پرداخته­ اند به عنوان معلم کهنه­ کار مورد تشویق و تقدیر حضار قرار گرفتند.
دو کتاب داستان­ های کوتاه مدیریتی و داستان­ های کوتاه کارآفرینی توسط نشر عبارت به نشانی تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان فخررازی و دانشگاه، پلاک 1202، طبقه 4 شمالی، تلفن 66490253، چاپ و منتشر گردید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here